Meer dan 7,0 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een verhaal die je niet zomaar loslaat.

Michaela1981 01 december 2025
Dank je dat ik deze van je mocht lezen Inge.

Was dit het nu allemaal waard? Is een waargebeurd verhaal van Inge van der Vies.

Ervan uitgaande dat er een vrije keuze is: wat is het dat de hedendaagse vrouw doet beslissen om moeder te worden en voor het ouderschap te gaan? Is het iets triviaals met hormonen, de biologische klok? Heeft het te maken met ons onderbewuste oerinstinct, dat uiteindelijk toch door onze gecultiveerde evolutie heen dringt en, ten spijt van ‘de pil’, zijn plaats opeist? Waarschijnlijk ligt er meer aan ten grondslag en is het iets gecompliceerder dan dat.
In dit boek beschrijf ik mijn persoonlijke zoektocht naar het antwoord op die ene vraag. Op een leeftijd waarop er meer achter mij ligt dan voor mij wandel ik met de wijsheid van nu het levenspad in omgekeerde richting nog eens af. Ik neem je als lezer mee naar gebeurtenissen en herinneringen van voorheen, zoekend naar de referentiekaders die mij voor het moederschap deden kiezen.

Inge neemt je mee in haar levenservaring en weg naar het moederschap. Een verhaal die je aan het hart gaat en je niet zomaar loslaat. Een ware achtbaan van gevoelens doorheen de jaren, die niet zo gemakkelijk zijn neer te schrijven. Toch lukt het haar om niets te verbloemen maar de rauwe waarheid te vertellen.

Petje af voor deze vrouw die hier zo sterk uit geworden is. Ondanks dat het me niet gemakkelijk lijkt om sommige delen te vertellen ben ik blij dat je het toch hebt gedaan. Moeilijke beslissingen genomen waar je alleen maar sterker uit bent geworden.

Hou je van waargebeurde verhalen raad ik je deze aan.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Michaela1981

Gesponsord

In Middeleeuws Groningen draagt een jonge vrouw een groot geheim met zich mee... Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.