Lezersrecensie

Water in het duistere niets


Michaela1981 Michaela1981
10 mrt 2024

Kan niet wachten op het vervolg van: Water in het duistere niets, een dystopische fantasy door auteur Sophia L. Montgomery. Dit boek laat zijn prachtige fantasy volledig op je los.

Maan(met prachtige zilveren ogen en een huid als parelmoer) word met nog andere meisjes al van jongs af getraind in een ondergrondse grot om elitemilitair te worden. Ze moeten geregeld zware testen uitvoeren, maar Maan is het zat, ze wil dit niet meer. Op een dag beslist ze om na het eten expres de verboden gang in te lopen. Ze wordt betrapt door Valk waar ze mee moet vechten op leven en dood als straf. Haar nieuwsgierigheid en woede zorgen ervoor dat haar hele leven veranderd.

Sophia L. Montgomery weet je vast te houden met spanning in dit boek. Haar schrijfstijl is super, het leest vlot. Alles is zo goed beschreven dat je je helemaal kan voorstellen hoe de omgeving en de mensen eruit zouden zien.

Als je van fantasy houdt is dit echt een aanrader om mee te nemen in je collectie.

Reacties

Meer recensies van Michaela1981

Boeken van dezelfde auteur