Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

This could be love

missp_her_books_read 18 november 2025
De Duitse Louisa heeft de tennis genen van haar ouders meegekregen, ze tennist op het hoogste niveau en dat is puur haar eigen verdienste. Door een blessure is ze lang out geweest, na haar laatste controle krijgt ze eindelijk groen licht en staat niets rond de comeback haar in de weg. Trainen, trainen en nog eens trainen, hiervoor trekt ze naar Hawai, waar haar peettante Kay woont, ook een tennisspeelster in de periode dat haar ouders competitie speelden.
De juiste training schema’s en kine zijn uitgewerkt tot op de minuut en nu is het enkel haar wil & inzet om terug 100% speelfit te geraken.
Dat ze nieuwe vrienden maakt is uniek, ook al verliep dit eerst contact niet van een leien dakje, ze heeft het gevoel dat ze nu ook leeft buiten de tennisbaan.
Vince die leeft juist in een leveltje lager, surfen, het hostel renoveren en uitbaten. En bij dat laatste is zijn buurvrouw Kay niet echt zo enthousiast. Kan die vriendschap tussen Vince en Louisa wel iets worden?
This could be love is een slow burn new adult verhaal, met best wat feelgood gehalte en momenten.
De sport staat rond Louisa vrij centraal in de verhaallijn. Je krijgt zeer sterk mee welke opofferingen, discipline, overgave, tot weinig sociale en persoonlijke ervaringen ze moet maken.
Het beeld van hoe geweldig, fantastisch en gemakkelijk het leven is als topsporter wordt meermaals doorprikt. Het gaf hierdoor een vrij realistisch beeld tot inzage over de tenniswereld rond en op het veld.
Het leven van Vince laat dan weer keuzes en levensvisies zien, die je door het verhaal heen meekrijgt en enorm veel begrip voor krijgt waarom hij deze neemt.
De romance is liefelijk, traag tot erg braaf, hier miste ik met momenten wat overgave en passie, waar je toch wat naar uit kijkt in een new adult verhaal.
Lilly Lucas schrijft met kennis en overgave, dit krijg je sterk mee in details en de tennis thermen. De aandacht en precisie die ze schonk aan haar personages was mooi en in balans.
Ze durft met haar personages regelmatig de diepte in te gaan rond emoties en issues.
De hedendaagse schrijfstijl, die juist zat ook qua tempo op de verhaallijn, zorgde voor een fijne leesflow.
This could be love is een verhaal dat zo verfilmd kan worden en waar romantiek en zwijmelen echt wel voorop staan.

3,5 ster

@missp_her_books_read

Reageer op deze recensie

Meer recensies van missp_her_books_read

Gesponsord

Madison is de perfecte vrouw, met het perfecte gezin en het perfecte leven waar iedereen van droomt. Alleen is het één grote leugen... Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.