Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

nu wil ik op reis naar Japan.

Mrs.Pieper 25 juni 2020
Wat een verrassend leuk boek. Leuke wetenswaardigheden, ditjes en datjes, kleine illustraties en een tikkie humor. Omdat het ook kleine hoofdstukjes zijn leest het lekker vlot . Ik hoop dat Pauline er ook een podcast van gaat maken. Dan mis je misschien wel de illustraties maar dan worden de Japanse woorden en klanken goed uitgesproken en daar ben ik wel, net zoals het land zelf, erg nieuwsgierig naar geworden.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Mrs.Pieper

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.