Meer dan 6,7 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Weer genieten

Natasja 30 oktober 2018
Het was een ware verrassing toen ik zag dat Wendy weer een nieuw boek uitgebracht had, dus maar meteen kopen, want zeker voor de prijs waar ze het voor aanbieden is het dubbel en dwars waard.(En mag je het gewoon niet laten liggen)
Puur genieten is het verhaal over Sara, die met haar leven even hele andere plannen heeft dan men verwacht.
Het verhaal heeft heerlijke humor, maar kent ook verdriet, en is goed uitgewerkt. En wat leuk om weer oude bekende uit Zomerster tegen te komen. Top schrijfster
1

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Natasja

Gesponsord

Een verborgen verleden, drie generaties vrouwen en een Siciliaans decor vol geheimen: Als bittere sinaasappels is dé Italiaanse succesroman die je niet loslaat.