Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Voorspelbaar zonder spanning

Oskar Klooster 23 februari 2025
Het boek omschrijft zichzelf als spannend, maar weet dit predicaat voor mij niet waar te maken. De plot is ok, maar komt niet goed uit de verf door de niet overtuigende schrijfstijl. Emoties worden expliciet benoemd ("ze is gespannen, de blik is koud") in plaats van ze tussen de regels door middels handelingen en dialogen aan de lezer te suggereren. Het maakt het verhaal hier en daar wat kinderachtig.
Het onderdeel waarbij tegen het einde de tegenstander een poets wordt gebakken is erg voorspelbaar, waardoor alle dramatische beschrijvingen wat grotesk overkomen.
Al met al vind ik dit geen sterk slot in een weliswaar originele, maar toch niet sterke serie.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Oskar Klooster

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Matthew’s vriend wordt door een stalker bedreigd. Als er meerdere moorden worden gepleegd, lijken deze met dezelfde stalker verband te houden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.