Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Iets minder lyrisch

PollyEvaHatloy 19 augustus 2020
Gemotiveerd door de enorme hoeveelheid positieve waarderingen hier op Hebban, ben ik aan ‘Woesten’ begonnen. Helaas ben ik iets minder lyrisch dan de meesten. Niet dat het een slecht boek is, maar ik vind het er zeker ook niet uitspringen.

In mijn ogen is ‘Woesten’ een vrij clichématig verhaal (een mengsel van Stefan Brijs, Koen Peeters, Victor Hugo en vele andere Vlaamse en niet-Vlaamse auteurs). Daarbij vond ik de gekozen structuur niet bij het te vertellen verhaal passen. Het boek is opgedeeld in lange hoofdstukken, waarin je de gebeurtenissen steeds door de ogen van iemand anders meemaakt. Dat betekent dat je af en toe een stuk terug gaat in de tijd, wat het verhaal (in dit geval) saai maakt. In mijn ogen dan.

Ja, het verhaal van Valentijn en (vooral) zijn broer Nameloos is tragisch en heldhaftig, maar zij komen pas over de helft van het boek aan het woord. Te laat, wat mij betreft.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van PollyEvaHatloy

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.