Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Tegenvaller en erg dik

Renske S 31 mei 2025
Te dik boek met zo nu en dan nutteloze passages tussendoor die niks toevoegen aan het verhaal (zoals over de koningin die haar zoon verloor). Irritant dat de hoofdpersoon in de 3e persoon wordt verteld. En de ik-persoon is weggelegd voor een bij-figuur. Dat zette me af en toe op het verkeerde been, waardoor ik een deel opnieuw moest lezen/luisteren. Rik van de Westelaken heeft iig een prettige voorleesstem voor dit boek.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Renske S

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.