Meer dan 7,0 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Wat een mooi kinderboek!

veerleest 03 november 2025
"Ik probeerde mezelf te troosten met de gedachte dat ik mijn boeken had. Die voelden bijna als mijn vrienden. Misschien waren ze nog beter". Dit korte verhaal vertelt over Frank, die samen met zijn ouders opgroeit in het dorpje Yrred. Frank heeft geen vrienden en is vaak eenzaam, daar kom je al snel achter. Wel heeft hij een goede band met zijn buurvrouw Alice.
Frank is anders en bang voor het donker. Waarom hij anders is dan zijn leeftijdsgenootjes? Dat ga ik niet verklappen en moet je zelf maar gaan lezen ;)

"Het enige wat je zeker weet is dat je nergens zeker van kunt zijn".

Ik vond het een erg vlot geschreven verhaal en ik vond de illustraties erbij erg mooi, fijn dat deze op mijn ereader ook zo goed naar voren kwamen! Heel erg bedankt dat ik dit boek mocht recenseren #uitgeverijdefontein! Ik heb echt genoten van dit mooie, korte verhaal. Zeker geschikt voor kinderen vanaf 8-9 jaar vind ik zelf.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van veerleest

Gesponsord

Claire’s nieuwe leven wankelt wanneer haar verleden zich opnieuw aandient, en de zoektocht naar haar verdwenen zusje onthult een waarheid die gevaarlijker is dan elke leugen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Geef De Wonderverteller cadeau, bekroond met de Gouden Griffel 2025 – voor jong en oud!