Meer dan 7,0 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Heerlijk YA fantasy boek van eigen bodem!

veerleest 25 oktober 2025
Arana is kunststudente in Parijs en heeft daar een fijne groep vrienden om zich heen verzameld. Op een dag wordt ze uit het niets aangevallen, maar gelukkig is daar ook Roriël, die haar red van deze aanvaller. Langzaam maar zeker komt Arana achter haar verleden en ontstaat er een zoektocht naar niet alleen haar verleden, maar ook dat van Roriël. Want hoe kan het dat Arana ineens vleugels krijgt als ze vlucht voor de demon? En wie of wat is Roriël eigenlijk?
Dit boek heeft me van begin tot eind geboeid, niet alleen door de vlotte schrijfstijl maar ook door het verhaal zelf. Ik wil niet teveel spoilen, daarom is mijn bovenstaande korte samenvatting wat vaag, maar ik kan maar een ding zeggen: ga dit boek lezen als je van fantasy houdt! Het bovennatuurlijke wordt gecombineerd met het mooie Parijs en ook de onderwerpen rouw, verlies, liefde en vriendschap komen aan bod. Echt een aanrader dus!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van veerleest

Gesponsord

Claire’s nieuwe leven wankelt wanneer haar verleden zich opnieuw aandient, en de zoektocht naar haar verdwenen zusje onthult een waarheid die gevaarlijker is dan elke leugen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Geef De Wonderverteller cadeau, bekroond met de Gouden Griffel 2025 – voor jong en oud!