Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Te vaak terug in herhaling

wendyvp2711 11 oktober 2020
Krijthuis gaat over de kleine Ries die opgroeid in een groot Brabants gezin bestaande uit nog een Zusje en 9 Broers . Het verhaal draait vooral om hun Katholiek geloof ,zo vertrekt Broer Dirk naar het Klooster .. en droomt ook Ries er van om later Zuster te worden.. maar kan dit wel als je leeft met geheimen en zondes?
Ze groeit het dichtst op met Broer Frits.. kijkt naar hem op en is trots op haar grote broer die zoveel aandacht aan haar schenkt... alleen.... is het niet verkeerd wat ze doen? Is dit wel een leuk spelletje? Hoe ga je hiermee om.... Ries verzet haar gedachten vooral door op een dag een Krijthuis op te stoep te tekenen ,wanneer ze haar minder voelt.... wordt dit haar toevlucht.
Zal ze ooit Zuster worden?? Of blijven de Zondes haar achtervolgen.....

Dit boek krijgt van mij 3*
Slecht vind ik het niet maar het boek valt voor mij net iets teveel terug in herhaling wat ik jammer vind en dit mij wel snel vervelen gaat. Voor de rest mooi verhaal.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van wendyvp2711

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.