De hand van de gravin
STEUN JE BOEKHANDEL
Koop je boeken bij je lokale boekhandel.
Volg je favoriete boekhandel nu ook op Hebban.

Log in om je boekhandel te kiezen
5 75 4 107 3 46 2 3 1 0

De hand van de gravin

231

Rank 284 Gelezen 252 Aan het lezen 12 Wil ik lezen 276 Favoriet 8 Recensies 3
Feelgood Artikelen 1 Newsroom 1 Lijsten 1 Spots 2   Topics 0

Acht boeken – acht broers en zussen – acht hartstochtelijke liefdes

Voor de fans van Downton Abbey en Belgravia

Eloise Bridgerton is achtentwintig en nog altijd ongehuwd. In de negentiende-eeuwse high society maakt haar dat al bijna een oude vrijster. Uit medelijden vraagt weduwnaar Sir Phillip de ‘onhuwbare’ vrouw ten huwelijk. Maar als hij Eloise eenmaal ontmoet en erachter komt hoe slim en aantrekkelijk ze is, vreest Phillip dat hij meer reden heeft om naar haar te verlangen dan zij naar hem.

In de pers
‘Een vlot boek over het leven in de negentiende-eeuwse Engelse upper class, vol romantiek en sterke vrouwen.’ **** Hebban.nl

‘Quinn heeft je volledig in haar ban. Ze schrijft vlot, humoristisch en met aandacht voor detail. Dit is een heerlijke roman om bij weg te dromen.’ **** Chicklit.nl

‘Een fijne guilty pleasure die je niet weg kunt leggen. You want this!’ Favoritez

+


Genre
Feelgood
Vertaalde literaire roman, novelle
Historische roman (populair)
Serie
De familie Bridgerton (5)
Vertaald door
Karin Breuker
Aantal pagina’s
409
Uitgeverij
Meulenhoff Boekerij B.V.
Eerste editie
12 januari 2021
Laatste editie
28 januari 2021
ISBN
9789022590898 , 9789402315493




Boekinformatie wijzigen
2 keer bewerkt, laatste bewerking door VM van Erp - van Dijk
Rapporteer deze bijdrage


Recensies (3)

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Reacties op: De hand van de gravin

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.

Gesponsorde boeken