Advertentie
De hand van de gravin

De hand van de gravin

0
Rank 7723 Gelezen 0 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 2 Favoriet 0 Recensies 0
Literatuur & Romans   Topics 0

Acht boeken – acht broers en zussen – acht hartstochtelijke liefdes

Voor de fans van Downton Abbey en Belgravia

Eloise Bridgerton is achtentwintig en nog altijd ongehuwd. In de negentiende-eeuwse high society maakt haar dat al bijna een oude vrijster. Uit medelijden vraagt weduwnaar Sir Phillip de ‘onhuwbare’ vrouw ten huwelijk. Maar als hij Eloise eenmaal ontmoet en erachter komt hoe slim en aantrekkelijk ze is, vreest Phillip dat hij meer reden heeft om naar haar te verlangen dan zij naar hem.

In de pers
‘Een vlot boek over het leven in de negentiende-eeuwse Engelse upper class, vol romantiek en sterke vrouwen.’ **** Hebban.nl

‘Quinn heeft je volledig in haar ban. Ze schrijft vlot, humoristisch en met aandacht voor detail. Dit is een heerlijke roman om bij weg te dromen.’ **** Chicklit.nl

‘Een fijne guilty pleasure die je niet weg kunt leggen. You want this!’ Favoritez

Genre
Literatuur & Romans
Vertaalde literaire roman, novelle
Historische roman (populair)
Aantal pagina’s
464
Uitgeverij
Meulenhoff Boekerij B.V.
Laatste editie
19 januari 2021
ISBN
9789022590898 , 9789402315493
+

Boekinformatie wijzigen

Topics


Start een topic voor discussies met andere lezers, vragen over boeken of het delen van leuke trivia over boeken of auteurs.

Start een nieuw topic