Advertentie
Van Chanel naar flanel

Van Chanel naar flanel

426
Rank 260 Gelezen 450 Aan het lezen 8 Wil ik lezen 301 Favoriet 7 Recensies 22
Feelgood Artikelen 1 Spots 17 Top25's 4   Topics 0

‘Van Chanel naar flanel’ is de heerlijke nieuwe feelgoodroman van Marijke Vos, auteur van ‘Ik kom je halen!’, over een jonge vrouw die haar rijke verloofde voor het altaar in de steek laat en halsoverkop naar Canada vlucht. Voor de lezers van Sophie Kinsella en Jill Mansell. Als Jennifer haar steenrijke verloofde Terence bij het altaar van hun miljoenenbruiloft laat staan, beseft ze ook wel dat ze daarmee een tikkeltje aan de late kant is. Maar soms realiseer je je pas op het allerlaatste moment wat het beste voor je is, toch? Jennifer neemt een impulsieve beslissing en ruilt haar peperdure jurk in voor een vliegticket. Met de hulp van haar ietwat criminele en losgeslagen zus slaat ze op de vlucht naar Rainbow Lake, Canada. Daar woont haar geliefde oom Charlie, en Jennifer hoopt bij hem op adem te komen. Maar eenmaal in Canada aangekomen, loopt alles toch net ietsje anders… Gelukkig krijgt ze hulp van de knappe sheriff Branson. Maar zal Terence haar laten gaan?

Marijke Vos (1985) woont en werkt in Brabant. Ze studeerde sociaalpedagogische hulpverlening in Nijmegen en werkt al jaren als hulpverlener in de zorg. Daarnaast is ze freelance copywriter. Eerder verscheen van haar de roman Ik kom je halen. Naast haar passie voor schrijven, is Marijke boeknerd, schoenverslaafd (wat serieuze vormen aanneemt) en wijnfanaat. Ze houdt van uitslapen, boeken aaien, Downton Abbey en The Big Bang Theory.

Genre
Romantiek
Aantal pagina’s
187
Uitgeverij
Ambo|Anthos
Laatste editie
23 november 2018
ISBN
9789047204695
+

Boekinformatie wijzigen
1 keer bewerkt, laatste bewerking door Musquito (Lindsay Cornette)
Rapporteer deze bijdrage
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie
? Onze partners
E-book prijsvergelijker

Lezerswaarderingen

5 69 4 161 3 179 2 16 1 1

Artikelen over Van Chanel naar flanel

Hebban Adventskalender 2018 - Dag 22
22 december 2018 61 reacties
  Meer artikelen

Door lezers

Meet & Greet Café / Meet ... Marijke Vos
26 augustus 2019 6 reacties
Feelgood Café / Zomerverhaal van Marijke Vos
26 augustus 2019 2 reacties
Young Adult Café / Gelezen in februari
01 maart 2019 6 reacties
  Meer artikelen van lezers

Topics


Start een topic voor discussies met andere lezers, vragen over boeken of het delen van leuke trivia over boeken of auteurs.

Start een nieuw topic

Lezersrecensies (22)

Van Chanel naar flanel

door: Femleest 1 like
Wanneer Jennifer besluit om toch maar niet te trouwen, laat ze Terence staan bij het altaar. Samen met haar zus besluiten ze de dure Dior jurk te verkopen en van het geld vliegtickets te kopen om naar haar oom Charlie in Canada te gaan. Haar zus kan door omstandigheden niet mee en Jennifer besluit...

Never judge a book by its cover

door: Jessica 1 like
Ik dacht echt een feelgood te gaan lezen. Tenminste, de cover en achterflap doen dat vermoeden. Niets is minder waar. Ondanks de romantiek in het boek , vond ik het echt spannend. Je rolt van het een in het ander en vraagt je af waar je in hemelsnaam in beland bent. Ik was in eerste instantie niet...

Veel te kort!

door: NancyKaal 2 likes
Heerlijk verhaal.. Fijne schrijfstijl wat er voor zorgde dat ik bleef lezen. Werd meegenomen in het verhaal en dwaalde met mijn gedachte af naar het mooie Canada, de knappe sheriff en het kroegje waar je 's avonds lekker met een drankje bij het knisperend haardvuur kon zitten. Wanneer komt het...
ebook

Leukste boek tot nu toe

door: margje 2 likes
Van Chanel naar Flanel - @marijkeswereld.nl deed me erg denken aan de serie "Men in trees" alleen ging ze naar Alaska en niet naar Canada. Nu bleek ook dat dat de inspiratiebron van Marijke was. En geloof me, het was een hele leuke serie! Goed verhaal, leuke personages, prettig om te lezen en...
ebook

Van Chanel naar flanel

door: Saxophonelady 2 likes
Wat doe je wanneer je van Kobo dit boek bij aanraders ziet staan? Heel eenvoudig eerst even een preview lezen en dan kom je tot de conclussie dat je benieuwd bent hoe het verhaal verder gaat. Jennifer stond voor het altaar en heeft haar besluit genomen. Ze zegt nee en vlucht in haar dure trouwjurk...
ebook

Marijke Vos - Van Chanel naar flanel

door: hetezelsoortje 2 likes
Jennifer beseft zich ook wel dat ze een eerder moment had moeten uitkiezen dan tíjdens de bruiloft, om Terence in te lichten dat ze niet met hem wil trouwen. Maar soms besef je pas op het laatste moment wat het beste is. Dus daar staat ze dan: met een bruidsjurk van Dior buiten de kerk. Impulsief...
ebook

Jenny vindt zichzelf weer

door: Valerie Meijer 2 likes
Van Chanel naar Flanel is een zeker vermakelijk, makkelijk leesbaar boek. Het is geen dik boek waardoor het ook snel weer uit is. Er gebeurd eigenlijk een hoop in dit boek, zonder dat er details missen. Dat vind ik best knap gezien het feit dat het geen lang verhaal is. Het einde daarentegen vond...

Heerlijke schrijfstijl en boeiend plot

door: Sabrina 2 likes
Als Jenny plots beseft op het verkeerde pad te zijn beland, besluit ze haar leven rigoureus om te gooien. Ze stapt op het vliegtuig naar Canada om haar oom te bezoeken en even afstand te nemen van haar problemen in Nederland. Wat een heerlijke feelgood is dit! Vanaf de eerste bladzijde zit je...
ebook

Leest lekker vlot

door: Anoeska 1 like
Ik zag een heleboel recensies van dit boek voorbij komen. Het maakte me ontzettend nieuwsgierig naar dit boek. De cover geeft dan ook een heel winters en romantisch gevoel. Het begin vond ik fantastisch geschreven. Hoewel het tegen mijn eigen moralen inging, kon ik het hoofdpersonage zowat...
ebook

Fijn feelgood verhaal

door: Kitty 1 like
Ik had geen idee wat ik me van het verhaal moest voorstellen toen ik de titel las. Het boek had het me echter in 1,2,3 duidelijk gemaakt en ik kon het niet meer wegleggen. Heel fijn hoe je doorheen het hele boek de emoties, geuren en kleuren kan ervaren door het hoofdpersonage Jenny en er toch nog...
ebook

Van Chanel tot flanel

door: Musquito (Lindsay Cornette) 1 like
"Neen" zeggen voor het altaar is echt wel à la laatste minuut om je te bedenken dat je toch niet wil binden aan je verloofde. Gelukkig staat jouw zus jou bij om samen weg te vluchten in haar busje die precies klaar stond. Ik genoot wel van het stukje waar het hoofdpersonage Jennifer in haar duur...
ebook

Lekker luchtig verhaal

door: Marieke 1 like
In Van Chanel naar flanel volgen we Jennifer. Zij heeft zojuist haar verloofde achter gelaten voor het altaar. Na deze actie besluit ze naar Canada te gaan, om daar haar lievelingsoom, oom Charlie, op te zoeken. Eenmaal daar aangekomen, blijkt daar ook van alles aan de hand. Dit boek vliegt soms...
ebook

feelgood/ thriller mix

door: Naomi 1 like
De Nederlandse Jennifer laat haar verloofde en luxe leventje achter voor een dorpje in the middle of nowhere in Canada. Terwijl ze zichzelf weer probeert te vinden komt ze op dag 1 een woest aantrekkelijke sheriff tegen en in loop van tijd een heleboel nieuwe vrienden. Ze helpt een vervreemd...

Van Chanel naar Flanel

door: Oueddanielle 1 like
Jennifer laat haar rijke verloofde aan het altaar staan en vlucht op aanraden van haar zus daarna naar een klein dorpje in Canada waar ze haar favoriete oom in depressieve toestand aantreft. Ze neemt een baantje bij de lokale krant. Ze maalt vrienden, probeert aan oom te helpen en wordt verliefd op...

Heerlijke feelgood met een vleug avontuur

door: Ingrid Zeeuwe 3 likes
In een vlaag van helderheid en bezinning zegt Jenny op het laatste moment "nee" tegen haar verloofde Terence. Om de schaamte en vragen te ontvluchten vertrekt ze op aansporing van haar zusje Miranda naar haar lievelingsoom uit haar kindertijd, oom Charlie, die jaren geleden naar Canada is...
luisterboek

Prachtige cover

door: Sandra 2 likes
In deze feelgood laat Jenny haar steenrijke verloofde staan voor het altaar op het ja-ik-wil-moment. Een beetje aan de late kant vindt ze zelf ook wel als ze in haar peperdure jurk de kerk uit rent. Gelukkig komt haar zus Miranda achter haar aan en samen vluchten ze in haar busje. Maar dan, waar ga...
ebook

Een toffe feelgood roman die uitgelezen is voor je het beseft!

door: Spitsuurvrouw 2 likes
Het was het eerste boek dat ik las van de auteur Marijke Vos. Ik kreeg dit cadeau van de Hebban Adventskalender en de sprekende titel, in combinatie met de romantische hoes deed me beslissen om dit boek als eerste te lezen. En daar heb ik zeker geen spijt van. Het boek is vlot geschreven, doet...
ebook

Feestelijke feelgood

door: Janice Bakker-van As 2 likes
Op de dag dat Jennifer gaat trouwen met Terence, beseft ze dat ze eigenlijk iets heel anders met haar leven wil. Maar ja, dat is misschien een beetje laat als je in je dure designertrouwjurk voor het altaar staat? Ze beantwoordt dé vraag met een luid en duidelijk 'NEE' en vlucht de kerk uit....
ebook

Een feelgood zoals een feelgood moet zijn....

door: Karin Teirlynck 3 likes
Als Jennifer voor het altaar staat, beseft ze dat ze een grote fout zou begaan door ‘ja’ te zeggen dus zegt ze ‘nee’. Onder de verbaasde blikken van alle gasten rent ze - in haar dure jurk van Dior - de kerk uit. Daar staat ze dan, ze heeft helemaal niets meer. Geen onderdak, geen kleren,...
ebook

Wat heeft Marijke Vos weer een geweldig boek afgeleverd!

door: Angela Aagenborg 2 likes
JENNIFER ZEI NEE TERWIJL ZE JA HAD MOETEN ZEGGEN. TEGEN HAAR TOEKOMSTIGE MAN WELTEVERSTAAN. Hij liep een aantal jaren ervoor de boekwinkel binnen waar ze destijds werkte en ze werd verliefd op hem. Hij bleek steenrijk te zijn en niet veel later veranderde ze van kringloopjunkie in Prada-fanaat....
ebook

Marijke Vos meets Nora Roberts

door: sarahvandee 1 like
In een review over dit boek las ik dat je ‘jezelf op rantsoen moest zetten’. Ik sluit mij daar volledig bij aan. Vanaf het moment dat je de wereld van Jenny instapt ben je hooked. Het was zelfs zo erg dat ik mij overdag afvroeg wat de personages aan het doen waren. Dit is een heerlijke...

Een echte Feelgood..

door: EMBV 2 likes
Een prachtige feelgood boek, leest lekker vlot, kortom een boek dat je niet weg wilt en no time uit hebt, dat is dan wel weer jammer, want je wilt meer van deze feelgood moment. De Schrijfter neemt je in dit verhaal mee naar het mooie en stoere Canada, dat is ook aan ene krullebol Earl en de stoere...
ebook

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook