De infiltrant

De infiltrant

18
Gelezen 19 Aan het lezen 3 Wil ik lezen 13 Favoriet 0 Recensies 3
Thrillers & Spanning Spots 1   Topics 0

Angstaanjagend actuele spionage thriller over de reële dreiging van jihadisme.
Winnaar van de Edgar Allan Poe Award!
Spionage thriller voor de fans van David Baldacci en John Grisham.

De ergste nachtmerrie van de directeur van de CIA lijkt werkelijkheid te worden: een topspion doet het ondenkbare en stuurt berichten door aan IS om hen te waarschuwen voor geplande operaties. Het achterhalen van de identiteit van deze mol zonder hem te alarmeren, zal buitengewoon moeilijk worden. Om deze verrader binnen de eigen gelederen uit te schakelen, zal topspion John Wells in een rol moeten kruipen waarvan hij hoopte dat hij die voor altijd achter zich had gelaten. Hij heeft geen andere keus dan zijn vorige gefabriceerde identiteit van Al Qaida-jihadist weer aan te nemen en zich tussen de meest wantrouwende en gewelddadige mensen ter wereld te begeven.

Genre
Thrillers & Spanning
Aantal pagina’s
456
Uitgeverij
Karakter Uitgevers BV
Laatste editie
22 april 2017
ISBN
9789045211602 , 9789045211701
+

Boekinformatie wijzigen
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie
? Bestel dit boek bij Libris.nl Bestel het e-book € 7,99
E-book prijsvergelijker

Andere media

VN:

Door lezers

Thriller Club / Thrillers april 2017
01 april 2017 6 reacties
  Meer artikelen
Advertentie

Lezersrecensies (3)

Spannend

door: Natasja (Tazzy) J. 1 like
Alex Berenson- De infiltrant Dit verhaal neemt je mee naar het leven van een spion (oftewel een Spook in het Engels). John Wells dacht dat hij dat leven achter zich gelaten had. Hij is al jaren niet meer actief, dik in de 40 en geniet van zijn pasgeboren dochtertje. Maar op een dag begint het...

Het zal me een zorg zijn

door: Robert 5 reacties
Leest lekker weg. Vooral niet hoger dan 1 ster honoreren want anders daalt de toorn van Johan op je af.

ontdaan van spanning en emotie

door: Dazzle 1 like
Het schrikbewind van islamitische Staat woedt in alle hevigheid in het tot kalifaat uitgeroepen gebied in Syrië en Irak, Uit onverwachte hoek krijgen ze hulp. Een hooggeplaatste spion van de westerse inlichtingendiensten speelt belangrijke informatie door, zodat IS precies weet wat deze diensten...

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook