Meer dan 6,7 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

lezen naast thuiswerken

Annelies1960 27 maart 2020
Het huis van aarde & bloed is een dik boek. Ik moest er even inkomen. De eerste bladzijdes vond ik niet zo interessant. Maar het was wel handig dat ik ze niet oversloeg, want de schrijfster verwijst er later nog een keer naar. Ik vond het een heerlijk boek en zeker de laaste paar honderd bladzijdes kon ik het niet meer wegleggen. Ik droomde er zelfs van. Dus het is een aanrader. Ik verklap niks van de inhoud. Lees het zelf maar! Sarah J Maas weet je snel genoeg te vangen in haar web. Ik kijk uit naar het volgende deel.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Annelies1960

Gesponsord

Een verborgen verleden, drie generaties vrouwen en een Siciliaans decor vol geheimen: Als bittere sinaasappels is dé Italiaanse succesroman die je niet loslaat.