Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Vriendschap is een illusie

Het verhaal komt langzaam op gang, met een uitgebreide omschrijving van twee vriendinnen die een tochtje op een quad gaan maken met de bink van de vakantie in Zeeland. Dit tochtje eindigd dramatisch, hierna neem het verhaal je mee naar de gedachtes en dilemma's van de desbetreffende ouders en hun vriendschap tot elkaar. De twee vriendinnen belanden in het ziekenhuis en daar beginnen de breukjes te ontstaan in de vriendschap tussen de ouders, hoever ga je om het leven van je dochter te redden, wat is belangrijk in het leven.
Is hun vriendschap een illusie, houdt deze stand?
Het verhaal leest makkelijk weg, en de schrijfstijl houd je bij de les. Dor het gebrek aan interpuncties moet je soms even goed nadenken over wie nu wat zegt. Het hele boek is is filmisch geschreven en het einde was voorspellend.
Het dilemma waar het boek om draait is wel van deze tijd. Het verhaal blijft me helaas niet bij. Het is geen slecht boek, maar ok geen topper.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Annemieke Luursema-Koorn

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.