Lezersrecensie
De gestolen kus
OMG wat is deze geweldig.
Zit er vanaf het eerste moment al meteen in en wil het echt NIET wegleggen.. oké oké oké nou vooruit wel heel snel even om het met jullie te kunnen delen.
Francesca Rossi is echt een meisjes meisje.
Ze is lief, zorgzaam ze geeft te veel om andere zelfs als ze dat niet verdienen, ze is trouw en ze is ontzettend braaf. Te minste dit alles straalt ze uit naar de buitenwereld, maar diep in haar schuilt er een strijdlustige kracht die steeds meer en meer zichtbaarder wordt.
Men beweert altijd dat je je aller eerste echt kus voor altijd zal herinneren. Het is net als je eerste liefde die schijn je ook nooit te vergeten.
Francesca had haar eerste kus voor haar beste vriend bewaard. Haar beste vriend van wie zij altijd dacht dat het haar soulmate wat tot het moment van het gemaskerde bal..
Het gemaskerde bal veranderde opeens alles voor haar. Niet alleen werd daar haar eerste kus van haar gestolen door wel een hele knappe en mysterieuze gemaskerde man. Maar ook wist deze gemaskerde man haar in een val te lokken en is ze nu onder een soort dwang met hem samen..
Wolfe de naam van de mysterieuze man is vast van plan of niet alleen haar eerste kus te stelen maar haar eerste met alles..
Het is echt een ontzettend goede maffia verhaal.
Vanaf moment één wil je het eigenlijk in één ruk kunnen uitlezen.