Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Tijdstrijd

Booksanddrawings_ 10 november 2025
Tijdstrijd van Hay van den Munckhof is het derde en tevens laatste deel in de Maya serie en het vervolg op Gevangene in de tijd.

Dit deel gaat meteen verder waar Gevangene in de tijd stopte. Wat ik zelf erg fijn vond omdat je dan meteen weer wordt meegenomen in het verhaal. Ook is het fijn voor de lezers die een langere periode tussen de boeken hebben zitten dat er vooraf een korte samenvatting is van het voorgaande verhaal, waardoor je geheugen wordt opgefrist en je gemakkelijk door kunt lezen zonder belangrijke details te missen.

Het verhaal begint ontzettend spannend. Want meteen op het begin barst de strijd tussen de zuiderlingen en de noorderlingen weer los, waardoor je er meteen weer middenin zit. Ook zie je hoe alle personages naar elkaar toe zijn gegroeid en dat deze relaties grote invloed hebben op het verhaal en de beslissingen van Maya en Arne.

Ook gaat dit boek verder in op het tijdreizen en welke complicaties er kunnen ontstaan met tijdreizen en de risico’s ervan. Dit is interessant om over te lezen en geeft meer inzicht op hoe het tijdreizen werkt.

Daarom geef ik “Tijdstrijd” van Hay van den Munckhof **** sterren!

Dit (e-) boek mocht ik ontvangen als recensie exemplaar van de uitgeverij in ruil voor een eerlijke recensie,bedankt hiervoor!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Booksanddrawings_

Gesponsord

In Middeleeuws Groningen draagt een jonge vrouw een groot geheim met zich mee.... Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.