Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Heerlijk genieten

Bookstagram_byilse 21 oktober 2025
Hedwig werkt samen met eigenaresse Dolores in de knusse boekhandel Het Teken in Delft, een stad waar ze zich helemaal thuis voelt. Ze verhuisde er ooit op haar negentiende naartoe voor een studie, maar die bleek uiteindelijk niets voor haar. Omdat ze al als zaterdaghulp in de boekhandel werkte, vroeg ze Dolores om meer uren zodat ze niet terug hoefde te verhuizen naar haar ouders in Drenthe. Sindsdien heeft ze haar plek hier gevonden. Ze woont inmiddels al drie jaar samen met haar Amerikaanse huisgenoot en beste vriendin Megan.

Tijdens de drukke decemberweken, wanneer ze op de fiets nog snel wat boeken aan het bezorgen is terwijl de sneeuw met bakken uit de lucht valt, gaat het mis, iets knalt tegen haar voorwiel en ze maakt een harde smak op de grond. Het blijkt een maaltijdbezorgster te zijn die tegen haar is aangereden. Op het moment dat Hedwig overeind probeert te komen en naar haar opkijkt, valt haar meteen op hoe knap de vrouw is, die lach, die bruine ogen. Haar enkel doet flink pijn, maar ze bijt op haar tanden.

Kan ze met die enkel nog wel blijven werken in de drukste periode van het jaar? En belangrijker nog zal ze dat bijzondere meisje ooit nog terugzien?

Wat een heerlijke novelle is dit zeg. Het speelt zich natuurlijk rond de kerstperiode af wat het nog leuker maakt. Ook is de sneeuw een leuke toevoeging, wat natuurlijk perfect hierbij past. Ik vind dat Kelly het verhaal mooi beeldend beschrijft waardoor je nog meer in het verhaal wordt getrokken. Vanaf de eerste bladzijde bleef ik al constant doorlezen waardoor ik deze binnen 2 uurtjes uitlas. Ik hoop dat ze meer boeken gaat uitbrengen want die ga ik zeker lezen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Bookstagram_byilse

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.