Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Koelbloedig

Caroleest 17 november 2025
Agnes is getrouwd met de charmante rechtse politicus Martin. Voor de buitenwereld leeft ze het perfecte leven van een mooie, succesvolle carrièrevrouw. Maar haar onvervulde kinderwens laat haar niet los. Ze neemt een sabbatical om over haar werk en privé leven na te denken en om de dood van haar halfzus Dorothy te kunnen verwerken. Wanneer er een journaliste bij haar aanklopt met het gerucht dat haar man wel eens betrokken kan zijn bij een rechts-extremistisch netwerk gaat Agnes samen met Eva op onderzoek uit. Agnes heeft zoveel vragen waar ze graag een antwoord op wil hebben, zowel over haar man als over de dood van haar halfzus. Maar wat als ze de waarheid niet aankan als die boven tafel komt?

We volgen Agnes die zo op het eerste gezicht het perfecte leven heeft. Maar schijn bedriegt. Het avontuur begint als de journaliste Eva voor haar deur staat en ze samen op onderzoek gaan. Vanaf dit moment gaat het verhaal in een hogere versnelling. De gebeurtenissen volgen elkaar dan ook snel op.

De politieke taferelen, de vriendjespolitiek, de machtsstrijd, de geheimen, deze onderwerpen lopen als een rode draad door het verhaal heen. Het gaat voornamelijk om de extreem rechtse partijen.

Het verhaal zit goed in elkaar, met soms een sprong naar het verleden. Het leest vlot en is duidelijk geschreven, met wendingen waardoor de puzzel in mijn hoofd niet meer klopte. Niets is wat het lijkt.

Koelbloedig is een spannende politieke thriller van deze tijd, met een machtsstrijd, geheimen, en verrassende wendingen. Een aanrader voor thriller fans.

Bedankt Godijnpublishing voor het recensie exemplaar en dat ik aan de blogtour mocht meedoen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Caroleest

Gesponsord

Madison is de perfecte vrouw, met het perfecte gezin en het perfecte leven waar iedereen van droomt. Alleen is het één grote leugen... Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.