Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

De zwarte kroon

Cottenier Ina 26 december 2019
pag 243
De oorlog tegen de hemel is nooit in de hemel gevoerd en evenmin op aarde. Het strijdtoneel ligt in de geest van de mensen. "De geest is zelf een plaats die hel tot hemel kan maken of de hemel tot een hel".
Het is voor mij geen thriller of horror of spannend boek maar ik vond het hele verhaal maar creepy.
Wanneer David Ullman professor in demonische literatuur met als hoofdonderwerp Het paradijs verloren van John Milton (een bestaand boek) een uitnodiging krijgt om naar Venetiƫ te gaan neemt hij zijn dochter Tessa mee. Maar wanneer deze daar verdwijnt begint de bizarre zoektoch naar zijn dochter en met bizar bedoel ik dan ook bizar want toen er sprake was van een andere wereld dacht ik een beetje aan een fantasy verhaal maar niet aan brrrr die demonische toestanden.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Cottenier Ina

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.