Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Te kort

Desirée 09 januari 2020
In het verpleeghuis Het Schouw is het bijna kerstmis. Als de honderdjarige bewoonster Mathilde vermoord wordt gevonden. De rechercheurs Maud en Niels gaan samen met forensisch onderzoeker Kira op onderzoek uit.

Ondertussen wordt er door de rest van de bewoners bingo gespeeld met een mooie hoofdprijs: een kerstengel.

Helaas is dit verhaal van 20 pagina’s veeeel te kort. De noordzee-moorden heb ik met veel plezier gelezen, dus ik was blij dat ik verder kon lezen hoe het met de personages gaat. Maar veel wijzer ben ik niet geworden.

Dit neemt niet weg dat het een kort spannend verhaal is dat zich afspeelt tussen de bejaarden. Ik had graag verder willen lezen. Het kerst-thema komt alleen niet echt naar voren.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Desirée

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.