Meer dan 7,1 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Gelezen in het Engels: The Impossible Thing

DirkV1958 25 januari 2026
The Impossible Thing is een ei — peervormig en volledig rood.

Het wordt het Metland-ei genoemd en werd in de jaren 1920 in Yorkshire uit een vogelnest geroofd door een jong meisje. Het boek is een historisch drama over hoe dit ei (en de twintig à dertig die daarna nog van dezelfde vogel gestolen worden) haar familie helpt om te ontsnappen aan de armoede in de jaren tussen de twee wereldoorlogen.

Ik vond dit boek net iets minder boeiend dan "Wat dood is", vooral omdat Patrick Fort hier minder aan bod komt. Door de vele hoofdstukken die focussen op het verleden, bleef hij voor mij wat te veel op de achtergrond. Daarom geen 5, maar 4 sterren.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van DirkV1958