Lezersrecensie
Opgedragen aan overleden auteurs
Deze verhalenbundel valt binnen de reguliere uitgave als jaarboek van Ganymedes, maar is tevens een speciale uitgave. Dit omdat nummer 12 tegelijkertijd verscheen met nummer 19 (beide in 2019). Nummer 12, die oorspronkelijk in 2012 had moeten verschijnen, verscheen toen niet omdat Vincent van der Linden toen net was overleden.
Later ontstond het idee dit nummer te koppelen aan deze uitgave, waarin diverse schrijvers van het Fantastische Genre schrijven alsof ze een eerder al overleden (bekende) schrijver uit dit genre zijn, of in ieder geval iets in zijn stijl.
Jan J.B. Kuipers schrijft een verhaal als Vincent van der Linden
Tais Teng & Jaap Boekenstein schrijven een verhaal als Eddy C. Bertin
Max Moragie schrijft als Ef Leonard
Mike Jansen schrijft als Paul Harland
Paul Leeuwenkamp schijft als John Vermeulen
Remco Meisner schrijft als Julien C. Raasveld
Aan elk van de verhalen wordt in een nawoord door degene die het geschreven heeft nog een aantal woorden gewijd aan de overleden auteur