Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Zon, zee en samen zijn

Hoppaaaa: in minder dan twee dagen uit! Wat een fijn boek, de zomer van Felicia en Alex op Terschelling maakt dat ik zowat het zand tussen mijn tenen voelde :)

En ook een prachtig uitgegeven boek met sprayed edges en een vrolijke omslag, waardoor je al meteen in zomerse sferen komt. Het thema enemy-to-lovers valt gelukkig erg mee, want ik ben niet zo van de stereotypes en beide personages zijn helemaal niet zo overdreven ruziezoekend, danwel grumpy tegenover een stralende persoonlijkheid.
Veel eerder waardeer ik vooral Felicia om haar nervositeit en angst voor paniek die af en toe de kop op steken zonder het verhaal loodzwaar te maken, maar waardoor we wel van haar een beeld krijgen dat ze van vlees en bloed is en wellicht niet zo veel verschilt van sommige lezers (ik heb er namelijk ook last van, ik ben ook maar een mens).

De setting in een winkelstraat op Terschelling waar de boekwinkel met hotel gesitueerd is te midden van een snoepwinkel, pizzeria en de onvermijdelijke souvenirwinkel (inclusief wandelende Wikipedia) geeft een heel aardige achtergrond voor dit romantische verhaal.
En het is altijd leuk om over mensen te lezen die ook boekliefhebbers zijn, ik heb hierdoor Kafka op het strand (met sprekende katten) aan mijn wensenlijst toegevoegd.

Met dank aan de uitgever en Hebban, ik won dit boek bij een giveaway.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Fleurtje Eliza

Gesponsord

Een weelderige zomerse bruiloft in een luxe hotel aan zee wordt verstoord door de veertigjarige, pas gescheiden Phoebe. Voor ze het weet is ze bruiloftsgast tegen wil en dank. 'Scherp, geestig en een genot om te lezen.'