Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Blufkikker en tegendraads meisje in fantasiewereld

IdaL 19 maart 2020
Xar komt uit de stam van de tovenaars maar hij heeft tot zijn eigen frustratie (nog) geen magie. Hij is nogal een blufkikker en vindt zichzelf fantastisch. Wens komt uit een stam van krijgers . De krijgers, met hun koningin (de moeder van Wens) voorop willen alle magie de wereld uit zien te krijgen. Want magie is duister en gevaarlijk. Wens mag dus niet in het bos komen maar doet dat natuurlijk stiekem wel op zoek naar heksen waarvan ze zeggen dat ze uitgestorven zijn. Xar en Wens staan dus tegenover elkaar als vijanden maar vinden elkaar in het anders zijn en hun eigenwijsheid. Verder zijn er allerlei feeën, sneeuwkatten, reuzen en de vogel Calibrand in het gevolg van Xar. Het elfje Knijpsju is echt heel schattig! Cowell weet een hele nieuwe wereld te scheppen met daarin herkenbare karakters. Bekende sagen en mythen klinken mee in het verhaal zonder dat het nodig is deze te kennen. Veel actie, plastische beschrijvingen en veel levendige illustraties maken het boek lekker leesbaar. Smullen voor liefhebbers van dit genre. Het verhaal is niet helemaal klaar aan het eind van het boek dus er volgen andere delen. Ben benieuwd of de heksen weten terug te komen! Vanaf 10 jr.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van IdaL

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.