Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Joost Oomen zet aan tot nadenken over de thema’s liefde, zin van het leven en dood

Ineke Runge 14 januari 2025
Douwe, Saartje en Gerrit, drie jeugdvrienden zijn samen met euthanasie arts Theo Engel de belangrijkste karakters. We volgen de levens van de drie vrienden tot hun overlijden. Daarnaast volgen we Theo Engel, die geconfronteerd wordt met vragen naar euthanasie bij uitzichtloos en ondragelijk lijden, maar ook bij voltooid leven. De mogelijkheid om zelf te mogen bepalen wanneer het genoeg is. Een onderwerp dat nog volop in discussie is, maar zeker in een vergrijzende samenleving van belang.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Ineke Runge

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs

In een wrak voor de Texelse kust wordt een waardevolle trouwjurk gevonden. Het is aan archeologe Emilie om het verhaal achter de jurk te ontrafelen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Mirjam van Biemen was acht jaar oud toen haar moeder een einde aan haar leven maakte in een psychiatrische inrichting. Twintig jaar later gaat Mirjam op zoek naar antwoorden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.