Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Matig

Janneke 26 december 2019
In het kader van de advent een krijgertje van Hebban. Vanaf het begin van het boek heb je door hoe het ongeveer zit. Waarom Scandinavische thrillers altijd zo grof moeten zijn, is mij niet bekend. Ik heb enkele keren overwogen het boek weg te leggen vanwege de brute moorden. Vaak zijn het wel spannende boeken, maar dat kon ik van deze niet zeggen. Aan het eind een beetje een verrassende dader. De weg naar de ontknoping kan m.i. korter. Van deze schrijfster zal ik snel weer een boek pakken. Van mij krijgt dit boek 2 sterren.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Janneke

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.