Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Geen thriller

Janneke 28 september 2020
Ik heb vaker Grisham gelezen. Meestal zijn ze spannend maar altijd over advocaten. Nu een geheel andere setting. Het begin is veelbelovend waarin het stelen van de manuscripten wordt beschreven. Ik dacht eerst nou dat is snel opgelost, dat bleek niet zo te zijn. En daar gaat het wat mij betreft mis. Het lijkt wel of er door 2 personen geschreven wordt. Het lijkt meer op een feelgood roman dan een thriller. Er zit wat mij betreft weinig spanning in. Het einde is weinig verrassend. Als je een vakantieboek zoekt voor bij het zwembad zou dit iets voor je kunnen zijn, maar een thriller is het niet. Dit is het eerste boek van een trilogie, maar voor mij geen 2e deel. Jammer.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Janneke

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.