Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Voor jong en oud en van beginnende lezer tot meer gevorderde, iedereen gaat genieten van deze doldwaze avonturen!

Je@net 12 juni 2024
Dwars & Co en de rampenregen – Rico Hop en Bas Schel

Het is afgelopen met gaten in je sokken, jeuk waar je net niet bij kan en beschimmelde kaas - de dwarsliggers zijn nu regelaars, en ze helpen mensen in plaats van hen het leven zuur te maken.
Het leven lijkt eindelijk volmaakt...

Tot de stad Kronkeldonk geteisterd wordt door de ene ramp na de andere. Huizen worden op zijn kop gezet, het stinkt er naar smerige zweetsokken, kleren verdwijnen en nog veel meer eigenaardige dingen.

Lukt het Stip en zijn vrienden om de daders te ontmaskeren?

De vrolijke kleurrijke cover van dit boek trekt meteen de aandacht. En het blijft niet alleen bij een leuke cover, van voor naar achter staat het hele boek vol met grappige zwart/wit tekeningen.

Dwars & Co en de rampenregen is het vervolg van Dwars & Co en gaat verder waar het eerste boek gebleven is. De rioolkrant zorgt voor een korte terugblik waardoor je dus zo kunt starten in dit boek.

Het verhaal leest heerlijk weg door alle leuke woordgrapjes en de vele hilarische situaties. Van jong tot oud en van beginnende lezer tot de meer gevorderde, iedereen gaat genieten van deze doldwaze avonturen. En dat maakt dit boek tot het ideale (voor)lees boek!

Achterin vind je een woordenlijst voor alle apparaten van Dwars & Co. Super handig, want zo kom je er al snel achter dat met een grote billenzitter een bank bedoeld wordt.

Dwars & Co en de rampenregen is weliswaar een dikke pil, maar door de vele grappen en grollen en de toffe illustraties vlieg je in no time dwars door dit boek heen!

Bedankt Rico Hop, Lannoo en De Leukste Kinderboeken voor dit recensieboek.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Je@net