Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Zit ik in een boek of in een droom

jodijkstra 19 januari 2022
Als Alba het bericht krijgt dat haar zusje vermoord is, vliegt ze zo snel als ze kan terug naar huis. Maar als het vliegtuig onderweg in een enorme storm belandt en vlak voor een onbewoond eiland neerstort, wordt het al snel duidelijk dat naar huis gaan er niet in zit.
Een periode van overleven breekt aan en het gaat ze eigenlijk prima af, totdat blijkt dat er iets vreemds aan de hand is op het eiland.. En ze misschien toch niet helemaal alleen zijn.

Wat een verschrikkelijk leuk origineel verhaal. Regelmatig kreeg ik het gevoel dat ik droomde. Echt een droomverhaal. Een verhaal wat ook heel mooi verfilmd zou kunnen worden. Heeft alle ingrediƫnten van een romantische avonturen film. Stiekem ben ik de rollen al aan het invullen. Super gaaf boek wat je echt moet lezen. De schrijfstijl is ook erg prettig, leest vlot.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van jodijkstra

Gesponsord

Een Nederlander en een Française, twee talen, twee culturen. Twee werelden. Een arts en een studente kunstgeschiedenis. Louter tegenstellingen, maar één grote liefde. Groot genoeg?