Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Ik ben verslaafd

Joyce 22 oktober 2025
Indigo Ridge is het eerste deel in de serie The Edens. Dit verhaal laat zich het beste omschrijven als een cowboy romance en dit specifieke genre kon ik voordat ik dit boek las nog niet van mijn lijstje strepen. En ik wil zeker meer in dit genre lezen!

Het leuke aan dit boek vind ik dat hoofdpersonage Winslow korpschef is geworden van het dorpje waar ze vroeger veel kwam en waar haar grootvader nog steeds woont. Tijdens haar eerste week komt ze direct al een sterfgeval tegen, waarbij ze vermoed dat er opzet in het spel is. Maar het probleem is dat dit sterfgeval is gevonden op de ranch van haar onenightstand Griffin.

Die spanning tussen deze twee! Heerlijk om dit te lezen en wat vond ik het leuk om te zien dat ze elke keer weer naar elkaar toe worden getrokken, ook al willen ze het beiden eerst niet. Als lezer beleef je dit zo goed in dit boek, dat je alsmaar verder wil lezen.

Dit boek is een goede combinatie tussen romance met een klein detective randje, beide zo goed geschreven dat het de spanning vast houdt!

Ik kan niet wachten om het volgende deel te lezen!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Joyce

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.