Meer dan 7,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Heerlijke bundel

Joyce 16 december 2025
Ik lees vaker verhalenbundels en soms zit daar ook een thema aan. Dat iemand bijvoorbeeld over een bepaalde feestdag schrijft, of een bepaalde plek. Bij deze bundel ging het over een stadje in Engeland.

Oef en wat hebben de auteurs de verhalen goed op elkaar afgestemd. De personages uit het ene verhaal zag je ook weer in het andere verhaal. Zo leek het niet eens of het door meerdere auteurs was geschreven en was het eigenlijk 1 vloeiend verhaal. Zo ontzettend knap!

Tja en dan de setting! Iedereen kan toch wel wegdromen bij een small town ergens in Engeland? Heerlijk hoe ook alle bedrijfjes, de kerk en de ruïne zijn weergegeven. En ik moet toegeven, het laatste verhaal deed echt wat met me en beeldde voor mij echt de kerstgedachte uit.

Een dikke chapeau voor de auteurs van deze bundel!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Joyce

Gesponsord

De ijzersterke nieuwe roman van de auteur van de moderne klassieker De overlevenden! Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.