Meer dan 6,7 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Vlinders en violen heeft mijn hart gestolen - emoties, liefde en nieuwe kansen op De Groene Meander!

Karin van der Lee 14 september 2025
Wat een heerlijk boek is Vlinders en violen! Vanaf het eerste hoofdstuk zat ik er helemaal in. Tess, met haar perfecte leventje in Utrecht en haar flinke portie tegenzin om terug te keren naar de volkstuin van haar vader, De Groene Meander, raakte meteen mijn hart. Want eerlijk, wie wil er nou niet weglopen van oude herinneringen die pijn doen?

Maar oh, zodra ze daar weer staat… de emoties kwamen keihard binnen. Verdriet, rouw, liefde, vriendschap - alles komt voorbij. Ik kreeg meerdere keren een brok in mijn keel en tranen, vooral bij Tess, haar vader en bij Rayan (wat een geweldige vent!). Danielle van Helden heeft een manier van schrijven waardoor je alles voelt: de drukte, de stilte, het harde werken en de kleine geluksmomenten op de volkstuin.

Vlinders en violen heeft mijn vijf sterren dubbel en dwars verdiend. Ik hoop heel erg op een vervolg, want De Groene Meander en zijn tuinders zijn mij inmiddels veel te lief geworden om los te laten.

Bedankt, LS Uitgeverij voor het digitale recensie-exemplaar.



Reageer op deze recensie

Meer recensies van Karin van der Lee

Gesponsord

Een verborgen verleden, drie generaties vrouwen en een Siciliaans decor vol geheimen: Als bittere sinaasappels is dé Italiaanse succesroman die je niet loslaat.