Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Prachtig!

leesvriendin 15 maart 2019
Dit boek kocht ik jaren geleden voor een habbekrats in de supermarkt: ik deed er mijn laatste boodschappen voor een grote rondreis door Ierland en had nog een boek nodig voor onderweg. Een boeiend, ontspannen boek. Met dit is het uitstekend gelukt: het is mooi en sfeervol.
Als lezer maak je het hele proces van boekbinden mee, maar wat mij vooral is bijgebleven: de bewoners in het zelfde straatje die elkaar opvangen, helpen als dat nodig is. Ik ervaarde het boek als typisch Frans en van een tijdje geleden, maar dan nog is het een mooi boek om te lezen: goed geschreven met mooie verhaallijnen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van leesvriendin

Gesponsord

Als rechercheur Emmy Clifton de verdwijning van twee tienermeisjes onderzoekt, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Als François de bewusteloze, mysterieuze Elsa aantreft, besluit hij haar te verzorgen. Geleidelijk aan geven ze hun geheimen aan elkaar bloot. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.