Meer dan 6,7 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Lekker buiten

leeswolvin 23 maart 2020
Mooi initiatief van de ANWB om een journalist te vragen een belevingsboek over mountainbiken te laten schrijven. Edward Swier interviewt twee vrouwelijke en negen mannelijke bekende mountainbikers. In alle verhalen komt de liefde voor de mountainbike naar boven. De renners houden van het rijden op deze fiets, vooral omdat ze lekker in de natuur bezig zijn. Ze beleven vooral plezier tijdens een mountainbiketocht. Na elk hoofdstuk staat een overzicht van de door de renner geliefde mountainbikeroutes in Nederland en België. De geïnterviewde renners zijn: Bart Brentjens, Corine Dorland, Bas van Dooren, Theo de Rooij, Bram Tankink, Maarten Tjallingii, Erik Dekker, Laurens ten Dam, Anna van der Bruggen, Gerben de Knegt en Mathieu van der Poel.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van leeswolvin

Gesponsord

Een verborgen verleden, drie generaties vrouwen en een Siciliaans decor vol geheimen: Als bittere sinaasappels is dé Italiaanse succesroman die je niet loslaat.