Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Hartverwarmend

loveboeken 20 maart 2025
Omaopa

“Maar wat nu het gekke is: ook in alle andere spelletjes ben ik beter dan zij. Ik win altijd. In ieder geval wel als ik bij mijn oma en opa ben...”

Synopsis:
Omaopa zijn de beste! ...alleen in verstoppertje spelen zijn ze maar zozo. Ook al doen ze nog zo hun best, oma is gewoon de aller slechtste verstopper en opa de aller slechtste leugenaar. Of is hun kleindochter gewoon de beste verstoppertje speler van de wereld? Een ding is zeker: bezoekjes aan oma en opa zijn nooit saai.
Een vrolijk prentenboek over de bijzondere band tussen kleinkinderen en grootouders.

Dat is toch een van de mooiste dingen die er is de band tussen grootouders en kleinkinderen. En wat je zelf als kind nooit mocht mag je eigen zoon of dochter nu opeens wel van je ouders. En dat maakt deze band zo speciaal.

En de makers van dit boek hebben getracht deze bijzondere band te vangen in dit boek. De kleindochter wint steeds weer met verstoppertje en met alle andere spelletjes. En dit is mooi verwoord en geïllustreerd weergegeven in deze leukerd.

Een heerlijk prentenboek om grootouders cadeau te doen zodat zij dit kunnen lezen met hun kleinkinderen.
En dat ze nog lang hun bijzondere band mogen koesteren.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van loveboeken