Meer dan 6,7 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

a maybe... 3.5 stars

MariaP 16 augustus 2023
Je leest dit boek zo snel, het is vlot en toegankelijk.
Je hoeft je hersens niet te gebruiken om dit boek, vakantieboek, te lezen :) Soms was het een beetje langdradig, maar oké, er was genoeg conversatie en interactie om die stukken door te nemen.
Het krijgt voor mijn persoonlijk gevoel maar 3,5 sterren, omdat ik een aantal belangrijke punten mis, bijvoorbeeld Charlie verliet haar 10 jaar geleden (dit is niet echt een spoiler) maar de reden is zo vaag en niet plausibel; "arme" Charlie heeft bijna geen achtergrond... noch John; en het is heel voorspelbaar, maar dat heb je natuurlijk met feelgoodboeken (hier niks mis mee)

Reageer op deze recensie

Meer recensies van MariaP

Gesponsord

Een verborgen verleden, drie generaties vrouwen en een Siciliaans decor vol geheimen: Als bittere sinaasappels is dé Italiaanse succesroman die je niet loslaat.