Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Humor voor de allerkleinsten.

28 december 2023
Dit boek heb ik cadeau gedaan aan mijn oudste zoon, inmiddels drie jaar, die er hartelijk om kon lachen. De tweede avond moest mijn vrouw het voorlezen, en de derde dag was ik weer aan de beurt. Een leuk kinderboek voor de allerkleinsten. Dit soort boeken zorgen ervoor dat voorlezen een feestje wordt voor zowel ouder als kind. Naast het verhaal zijn ook de prenten in het boek van een zeer hoge kwaliteit. Dus 2024 zal dit verhaal nog regelmatig verteld moeten worden.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van

Gesponsord

In 1938 vluchten de Freuds van Wenen naar Londen, waar Anna Freud weeshuizen opricht en op zoek gaat naar erkenning en hechte vriendschappen.

De jonge, verloren Ambre komt na een mislukte zelfmoordpoging in een hotel in de bergen terecht, waar ze zichzelf en het leven opnieuw leert te ontdekken.