Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

'Door liefde is alles mogelijk,

Michelle 03 februari 2025
Huis van vuur en schaduw
Sarah j maas
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ sterren
Derde deel van de crescent city-serie

Bryce Quinlan is terecht gekomen in een andere wereld.
Waar is ze en hoe komt ze weer terug in ­Midgard,
Ze wil naar Hunt Athalar haar partner en haar familie en vrienden.
Die ze heeft achter gelaten bij de Asteri.
Kan ze Midgard en haar vrienden redden.

Deel 3 leest heel vlot en je wordt zo weer in het verhaal gezogen.
Er gebeurt een hoop in dit deel, en waar ik extra blij van werdt is de crossover in het boek naar nachthof van de acotar serie van Sarah j maas.
Het liefste had ik hier langer in gebleven.
Omdat dit mijn favoriete serie is.
Even een glimp van Nesta, Rhysand en de rest van de vrienden van de acotar reeks.
Maar Bryce moest weer na huis om de wereld te redden van Asteri.

Zonder al te veel te verklapen gebeurt er een hoop.
Hele mooie verhaallijnen en plottwists in het verhaal.
Waar van je echt moest na denken wat gebeurt hier nou.
Personage worden goed uitgeschreven puzzelstukjes van de eerder delen komen op hun plaats.
Je volgd de vriendengroep apart in het boek en daardoor gebeurt er een hoop, en is het af en toe heel spannend en kun je het boek niet weg leggen.

Ik vondt deel 3 fantastische nog mooier als deel 1 en deel 2 van de serie.
De dikke pil las weg als een spannend film.

'Door liefde is alles mogelijk'

Een ding is zeker Sarah j maas is een top schrijver, ik vindt het ook wel jammer dat ik deze serie nu uit heb.
Ieds met een boekenkater op zoek naar een volgende fantastische serie.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Michelle

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs

In een wrak voor de Texelse kust wordt een waardevolle trouwjurk gevonden. Het is aan archeologe Emilie om het verhaal achter de jurk te ontrafelen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Mirjam van Biemen was acht jaar oud toen haar moeder een einde aan haar leven maakte in een psychiatrische inrichting. Twintig jaar later gaat Mirjam op zoek naar antwoorden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.