Lezersrecensie
Meedogeloze onschuld
Vanaf hoofdstuk één zit je in het maffia wereldje. De organisatie, de leider, de leden, hun werkterrein en hun nevenactiviteiten alles wordt duidelijk rond Jamiel Demirci.
Maar er gebeuren ook fouten in het gestructureerde en georganiseerde wereldje van Jamiel. En die fout kan zijn geluk of ongeluk zijn.
De schrijfster koos voor het verhaal vanuit Jamiel te schrijven, waardoor het is niet de Maffiaromance is vanuit het “ vrouwelijke slachtoffer “ maar van een leider die koud en genadeloos is, maar door de charmes van Maria de zeer geblokkeerde deuren van zijn hart open gaan.
Maria wordt dan weer zeer uniek neergezet en ontplooit zich gaandeweg tot een mooie vlinder die haar vleugels durft open te spreiden.
Alle ingrediënten voor een Maffiaromance waren aanwezig met de juiste finesse: spanning, geweld, steamy, afrekening, romantiek, emoties en de vetes.
De schrijfstijl is op tempo, vinnig en meeslepend wat zorgde voor een intense leeservaring.
Ik was ook vooral onder de indruk van de vele details die er voor zorgde dat je bijna mee in de maffia setting zat.
Voor gevoelige lezer toch een kleine waarschuwing voor bepaalde fragmenten en gevoelige onderwerpen.
Gelukkig is het verhaal van Jamiel en Maria nog niet afgelopen, want deze reeks bestaat uit 3 delen.
Jennifer Rowena ik ben onder de indruk en vooral omdat dit je debuut roman was!
Nieuwe talent in het Maffiaromance genre.
4,5 ster
@missp_her_books_read