Lezersrecensie

voorbestemd


missp_her_books_read missp_her_books_read
6 mrt 2023

Wat heeft dit boek mij verrast! Vooral omdat het een heel ander genre en schrijfbenadering is, dan ik van Jennifer Probst gewoon ben. Je hebt de twee hoofdpersonages met hun verhaal, alsook andere kleine, toch wel belangrijke en samenhorende fragmenten die “Voorbestemd “ zo compleet en mooi maakte!
Een verhaal met body, met triestige, hoopgevende, liefdevolle thema’s en emoties. Hoe twee levens met balast uit het verleden, keuze en richtingen bepalen, maar steeds iedereen laten zien wie ze echt zijn!
Fantastisch is hoe de schrijfster Chiara en Sebastian neerzette als gesloten bloemknoppen, die door de juiste benadering en aanpak blaadje voor blaadje open bloeiende totdat de kern van de bloem te bewonderen was! Dit hele proces kreeg je zo mooi mee, donkere wolken vertragen het soms, vriendschap en liefde gaven weer een extra boost tot groei en bloei!
Alles loopt door elkaar gans het verhaal, eerst ben je daar wat zoekende in, maar het gaf de juiste leesintensiteit en het klopte gewoon! Het is geen verhaal voor in hokjes.
Jennifer Probst heeft duidelijk over elk woord, zin en fragment nagedacht, je voelde dit als lezer, het slorpte je op, het nam je mee en je wou steeds meer.
Als je deze leesbeleving mag en kan ervaren als lezer, heb je een pareltje gelezen en krijgt “ Voorbestemd” terecht een 5 sterren review!

5 sterren

@missp_her_books_read

Reacties

Meer recensies van missp_her_books_read

Boeken van dezelfde auteur