Lezersrecensie
Birthday girl
Birthday girl - Penelope Douglas
⭐️⭐️⭐️⭐️
🧁 Slowburn
🧁 Age-gap
🧁 Forbidden romance
🧁 Ex boyfriend’s dad
🧁 Dual POV
🧁 Forced proximity
‘𝑮𝒂 𝒏𝒂𝒂𝒓 𝒋𝒆 𝒌𝒂𝒎𝒆𝒓, 𝑱𝒐𝒓𝒅𝒂𝒏.’ ‘𝑮𝒓𝒂𝒂𝒈 𝒛𝒆𝒍𝒇𝒔.’ 𝑰𝒌 𝒍𝒐𝒐𝒑 𝒂𝒄𝒉𝒕𝒆𝒓𝒖𝒊𝒕, 𝒉𝒆𝒎 𝒑𝒍𝒂𝒈𝒆𝒏𝒅. ‘𝑰𝒌 𝒉𝒆𝒃 𝒅𝒂𝒂𝒓 𝒆𝒆𝒏 𝒗𝒊𝒃𝒓𝒂𝒕𝒐𝒓 𝒍𝒊𝒈𝒈𝒆𝒏 𝒎𝒆𝒕 𝒈𝒓𝒐𝒕𝒆𝒓𝒆 𝒃𝒂𝒍𝒍𝒆𝒏 𝒅𝒂𝒏 𝒋𝒊𝒋.’
Wat een heerlijk boek was dit. Ik heb al meerdere boeken van Penelope Douglas in mijn kast staan maar nog geen enkele gelezen tot nu toe. Dus dit was mijn eerste kennismaking met deze schrijfster. Maar wauw wat schrijft deze vrouw fijn. De rest van haar boeken gaan ook zeker snel gelezen worden! Welk boek van Penelope Douglas raad jij mij aan?
Wanneer Jordan (19) na een lange shift op haar werk nog even naar de bioscoop gaat komt ze daar Pike (38) tegen. Ze hebben het erg gezellig samen en er lijkt direct een klik te zijn tussen de twee. Wat zij echter nog niet weet is dat Pike de vader is van haar vriend Cole. Maar hier komt ze al snel achter.. wanneer Cole en Jordan hun appartement worden uitgezet kunnen ze bij de vader van Jordan in huis verblijven. Dit zorgt voor aardig wat spanningen onderling.
Het verhaal bouwt zich langzaam op. Maar zorgt er wel voor dat er een goed onderbouwd verhaal neergezet wordt. Ik had op het begin even wat moeite met de jonge leeftijd van Jordan. Maar later lees je dat zij op jonge leeftijd al snel volwassen heeft moeten worden en het nodige heeft meegemaakt. Ik vond het een prachtig emotioneel verhaal over groei, acceptatie en zelfontwikkeling. De spicy scenes waren zeker aanwezen en kwamen op de juiste momenten aan bod. Niet te overheersend of te veel maar precies passend in het verhaal. Love daddy Pike 🔥🖤
‘𝑰𝒌 𝒗𝒊𝒏𝒅 𝒉𝒆𝒕 𝒇𝒊𝒋𝒏 𝒂𝒍𝒔 𝒋𝒆 𝒏𝒂𝒂𝒓 𝒎𝒆 𝒌𝒊𝒋𝒌𝒕,’ 𝒛𝒆𝒈𝒕 𝒛𝒆. ‘𝑱𝒆 𝒉𝒆𝒃𝒕 𝒎𝒆 𝒂𝒍𝒕𝒊𝒋𝒅 𝒃𝒆𝒌𝒆𝒌𝒆𝒏, 𝒐𝒇 𝒏𝒊𝒆𝒕? 𝑨𝒍𝒕𝒊𝒋𝒅 𝒂𝒍 𝒎𝒆𝒕 𝒎𝒆 𝒘𝒊𝒍𝒍𝒆𝒏 𝒔𝒑𝒆𝒍𝒆𝒏.’