Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

De erfenis van Richard Grenville

proudbookjunkie 24 september 2020
Alexa besluit om een semester op een kleine universiteit te gaan studeren in Engeland. De school opent niet alleen een nieuwe wereld voor haar studie maar ook voor haar persoonlijk, maar is ze hier wel klaar voor?

Ik heb het boek op aanraden van de eigenaar van mijn lokale boekenwinkel meegenomen en ik ben hem daar dankbaar voor. Hij gaf aan als je deel 1 uit hebt kom je gelijk deel 2 en 3 halen en daar heeft hij gelijk in gehad, ik was halverwege het eerste deel en heb deel 2 en 3 gekocht.

De schrijfstijl van Natalie vind ik goed ze beschrijft goed de wereld waar je in zit, zodat je ook echt een beeld kan vormen van waar een persoon zich bevind. Natalie pakt je in het begin van het boek bij de hand en wijdt je net als het hoofdpersonage in de bijzondere wereld waar het verhaal zich afspeelt en dat vind ik goed gedaan.
De personages worden goed omschreven, hierdoor krijg je een goed beeld van waarom sommige personages dingen doen zonder dat het te langdradig beschreven wordt.

Ik kijk uit naar hoe het verhaal in het tweede deel verder gaat

Reageer op deze recensie

Meer recensies van proudbookjunkie

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.