Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Rhodinya Op zoek naar balans

proudbookjunkie 14 juni 2025
Samen met Thom een gewone jongen uit onze wereld, stap je in de betoverende wereld Rhodinya. Dit is een land vol magische wezens die ooit in perfecte harmonie leefde, maar de balans is verstoord door een allesverslindende duisternis die langzaaam maar zeker het rijk in zijn greep krijgt.
Thom ontdekt tot zijn schrik dat hij onbedoeld een rol heeft gespeeld in deze dreiging. Vastbesloten om dit weer te herstellen gaat hij op pad om Rhodinya en zijn bijzondere inwoners te redden. Met een groep fascinerende bondgenoten begint hij aan een spannende reis met onverwachte wendingen. Thom moet niet alleen zichtbare vijanden verslaan, maar ook zijn innerlijke demonen. Zal het Thom lukken om de balans te herstellen?

R.G. Nabwaltik heeft een zeer fijne schrijfstijl die je gelijk vanaf de eerste bladzijde in dit fantasy verhaal trekt. Het is een verhaal met spanningen, humor en actie.

Thom is een jongen die het niet makkelijk heeft, beide ouders zijn er niet meer voor hem en hij moet het met zijn kleine loon zien te redden om in het huis te kunnen blijven. Tijdens een droom komt hij met Rhodinya in aanraking en krijgt hij een opdracht die hij moet voltooien om het rijk te kunnen redden. Dit is het startsein van een verhaal wat allerlei kanten op gaat, het ene moment kan je met de personages lachen om een gebeurtenis, maar het volgende moment zit je in spanning te lezen wat er nu gaat gebeurend en welke kant het op gaat. Naast Thom leren we nog diverse andere personages kennen die stuk voor stuk goed onderbouwd zijn en waar je ook een beeld van kan vormen.

R.G. Nabwaltik heeft mij benaderd of ik dit boek voor hem wilde recenseren en ik ben er blij voor dat hij dat heeft gedaan anders was ik dit verhaal misschien wel niet tegen gekomen. Door de cliffhanger op het einde ben ik heel benieuwd naar het volgende deel en ik hoop dat we daar niet al te lang op hoeven te wachten.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van proudbookjunkie