Lezersrecensie

Wilde mix van genres en verhaallijnen


PollyEvaHatloy PollyEvaHatloy
19 mrt 2021

'De vele levens van Heloise Starchild' is een boek waar je even van moet bekomen als je het uit hebt, want het is véél. Het is een historische roman, het is een familieroman, het is een avonturenroman en een sci-fi roman. En dan zijn er ook nog het mysterie van een komeet die levens beïnvloedt én, altijd fijn: een verborgen schat.

Ikzelf hou erg van historische en familieromans, en veel minder (niet) van sci-fi. Logisch misschien dus, dat ik van bepaalde delen van dit boek erg genoten heb, en van andere totaal niet. Ik heb wel enorm veel respect voor de auteur, die deze originele en wilde mix van genres en verhaallijnen toch tot een einde heeft weten te breien.

Dat einde, dat zich in een verre toekomst afspeelt, is in mijn ogen echter behoorlijk over de top. Op zich past dat goed bij de rest van het boek. Toch had ik het persoonlijk leuker gevonden als Ironmonger zich tot verhaallijnen in verleden en heden had beperkt.

Reacties

Meer recensies van PollyEvaHatloy

Boeken van dezelfde auteur