Lezersrecensie

Voor de bühne


Priscilla1987 Priscilla1987
23 mrt 2026

-- Redacteur Jessie van Dam weet precies hoe je een goed verhaal vertelt - behalve als het over haar eigen leven gaat. Wanneer ze voor haar zomerspecial moet samenwerken met haar buren, het populaire influencerkoppel Lisa en Bram, lijkt dat dé kans om haar carrière te redden.
Tot één onschuldig moment tussen haar en Bram viraal gaat... en Jessie ineens zelf midden in een mediastorm belandt. Achter Lisa's perfecte feed blijkt bovendien een huwelijk te schuilen dat barst van de druk, verwachtingen en façades.--

Voor de bühne is het debuut van Tessa bij de Verhalenfabriek. Het is een vermakelijk, romantisch en humoristisch tussendoortje over jezelf zijn, het online leven op social media, vriendschappen en de liefde, en dat alles met een fijne dosis herkenbaarheid.

De schrijfstijl van Tessa is lekker vlot, waardoor ik vanaf het begin in het verhaal zat. Jessie is een personage dat je al snel in je hart sluit. De combinatie van leuke gebeurtenissen, humor en herkenbare momenten maakt dat het boek nergens verveelt.

De opbouw van het verhaal zit goed in elkaar: er is voldoende ruimte om Jessie te leren kennen, gevolgd door een fijne feelgoodkern waarin de romantiek en onderlinge relaties centraal staan. Dit wordt afgesloten met een mooi romantisch einde. De personages zijn leuk uitgewerkt en vooral de chemie en spanning tussen hen zorgen voor extra leesplezier. Ook Marieke als lieve vriendin en collega is een fijne toevoeging.
Daarnaast is het ook echt een verhaal voor kattenliefhebbers.

Voor de bühne is een geslaagd debuut dat precies biedt wat je van een feelgood verwacht: humor, romantiek en herkenbaarheid. Het leest vlot weg, heeft fijne personages en een prettige opbouw.
Een ideale keuze voor wie op zoek is naar een luchtig en vermakelijk verhaal. Ik ben nu al benieuwd naar haar volgende verhaal na deze eerste kennismaking met Tessa .

Reacties

Meer recensies van Priscilla1987

Boeken van dezelfde auteur