Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een juweeltje - Als de regen bloeit van Sanne van Ooijen

Riet 09 augustus 2023
Heb het boek van Sanne van Ooijen - Als de regen bloeit gelezen, een boek zoals al haar andere boeken enorm verslavend.
Wat een prachtig , boeiend verhaal, zo mooi geschreven zag de omgeving zo voor me!
Dante, Penelope en de hele familie doorstaan veel stormen, door de voorwaardelijke liefde voor elkaar komen ze er iedere keer weer doorheen. Het blijft spannend en spicey tot het laatst.
Ik heb al haar boeken gelezen en ze blijven heerlijk lezen, romantiek, spanning en emoties. Kon het boek haast niet weg leggen, had het ook heel snel uit wat dan weer jammer is!
Een dikke aanrader!
Het boek krijgt alle sterren die er zijn!
*****

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Riet

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.