Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Boek voor boekenliefhebbers

Vijf jaar geleden las ik het boek 'Het verhaal van de kat die boeken wilde redden' van Sosuke Natsukawa, en recent verscheen het vervolg daarop. Ik wist helemaal niet dat er een vervolg ging komen, en toen ik dit boek in handen kreeg had ik ook niet meteen door dat het een vervolg was, aangezien er eigenlijk alleen maar enkele personages overlappen. Als je meteen met 'De kat die een bibliotheek ging redden' begint, mis je dus niets!

Boekenliefhebbers gaan smullen van dit boek. Er worden veel verschillende boeken genoemd, het hoofdpersonage heeft een grote passie voor lezen en gaat natuurlijk ook boeken redden. Dat in combinatie met de prachtige schrijfstijl maakt dat ik erg heb genoten van het lezen! Waar ik nog meer van heb genoten, is kijken naar die cover... Ik zou het zo als schilderij aan de muur hangen!

Toch denk ik tegelijkertijd ook dat dit boek niet voor iedereen is weggelegd. In het boek zit een pratende kat en een andere wereld waarin een kasteel en een zombie-achtig leger het decor vormen, daarover lezen moet je liggen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van samanthasboekenhoekje

Gesponsord

Een weelderige zomerse bruiloft in een luxe hotel aan zee wordt verstoord door de veertigjarige, pas gescheiden Phoebe. Voor ze het weet is ze bruiloftsgast tegen wil en dank. 'Scherp, geestig en een genot om te lezen.'

Om haar baan als video producer te redden, gaat Katie in zee met reddingszwemmer Hutch. Het enige probleem? Ze kan niet zwemmen. Wat begint als een leugentje om bestwil verandert al snel in een web van bedrog.