Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

prachtig boek!!

Sandeo 30 januari 2019
Wat een geweldig mooi boek heeft Ilja Leonard Pfeiffer geschreven. Prachtig (bombastisch) taalgebruik, zeer hedendaagse thema’s ondanks dat het boek voor een groot gedeelte over geschiedenis en cultuur gaat . Het boek bestaat uit een aantal delen: de liefdesgeschiedenis met Clio, het geëxplodeerde toerisme (de anderen zijn de toeristen, wij zijn reizigers en “het toerisme maakt kapot waarnaar het op zoek is”). Grand hotel Europa en zijn gasten, geschiedenis, verval en toekomst, alsmede de zoektocht naar een schilderij met Maria Magdalena van Caravaggio en ook globalisering en vluchtelingenproblematiek! Een echt prachtig geschreven indrukwekkende en ook boeiende roman!!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Sandeo

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.